Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy dolgozhatok különleges...

Hogy dolgozhatok különleges mentőalakulatnál?

Figyelt kérdés
Többször is küldenek Magyarországról külföldi/belföldi katasztrófák, balesetek helyszínére különleges mentőalakulatokat. A kérdésem az lenne, hogy hogy lehet bejutni ilyen helyre? Jelenleg mentőápolónak tanulok, majd később tisztire szeretnék menni. Eredetileg tűzoltó szerettem volna lenni, de asztmám van, meg a gerincem sincs teljesen rendben, úgyhogy nem is próbálkoztam az ottani felvételin, mivel azt hamar kiszűrték volna. Van lehetőség mentősként bekerülni egy ilyen alakulathoz, vagy bármiféle különleges szervhez? (20 éves vagyok, jó fizikumú, 12 éve űzök küzdősportokat) Köszönöm a segítségeket előre is!

2014. szept. 12. 12:34
 1/1 anonim válasza:
Ez engem is érdekelt, de még senkitől sem kapta rá választ.
2023. febr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!