Minek tanuljak tovább?

Figyelt kérdés

Tanacstalanul allok a kerdes elott. Palyaorientacios akarmi szerint vezeto pozicio felelne meg nekem, valamilyen menedzsernek ke e tovabb tanulnom esetleg. De abbol van egy meg husz millio fele. Emelt nyelvi gimis osztalyba jarok. Angolt es nemetet tanulok. az angol nagyon jol megy, de a nemet... Ruhellem. Nem ertem. Szoval szerintetek amibol olyan felso kozepkategorias szinten meg lehetne elni? Ez most nagykepuen hangzik, de megszoktam egy eletszinvonalat es azert alacsonyabb szinvonalon nem szivesebben elne senki sem, mit amit megszokott. Szerintem ez ertheto.

Elnezest ha zagyvasag lett, kerdezzetek es akkor kijavitom ha nem ertheto.:)


2014. szept. 12. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért valamit tenni is kéne. A pályaorientációs szarságok meg egy nagy kalap szart se érnek. Persze, rögtön felsővezető lennél semmi tudással mi? :D Bilibe lóg a kezed. Nyilván tetszik neked az életszínvonal, amit anyu-apu alád hordott évek kemény munkájával... Az arcodból kezdj el elsőnek visszavenni, mert nagyon csúnyán pofára fogsz esni. Nem b*sz*t*ásl írom, hanem mert rohadt nehéz pályakezdőként elhelyezkedni... Az ilyen "menedzserséggel" meg kitörölheted, az a nagy helyzet. Egyáltalán mi érdekel mégis? Meg hány éves vagy?
2014. szept. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!