Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi lenne jó nekem? Mi Legyek...

Mi lenne jó nekem? Mi Legyek ha nagy leszek? Mivel elszeretnék érni valamit, csak még nem tudom mit.

Figyelt kérdés

1.Szeretnék úgy segíteni az embereknek hogy mindig is számítsanak rám ha segíteni kell.


2.Szeretném ha a munkámban benne lenne az utazás, ezt úgy értem hogy munka közbeni utazás.(hogy munka miatt utazok de legyen annyi idő hogy körül nézek).


3.Hülyeségnek hangzik de Külön belépő kártyát is szeretnék.:D :)


4.Szeretek futni,és nyertem is sokszor versenyzéskor.


2014. szept. 16. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó, és akkor most valami olyat is mondj, amihez értesz a futáson kívül. Eddig ez egy lufi, ami elszáll. Ereszkedj le a földig, és nézz körül ott. Ebből a "szeretnék segíteni és sokat utazni" dologból kábé a katasztrófavédelmistől kezdve a business coach-on át afrikai emberijogi aktivitsáig elég széles spektrum benne van.
2014. szept. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legyél Quagmire.
2014. szept. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Körül néztem itt is hogy, másoknak mit irtak és ők se irtak enél többet csak hogy mitt akarnak , jo nem hasonlitom magam hozzájuk, de ezeket szeretek csinálni. Ahogy irtam fent is szeretnék SEGITENI az embereken, UTAZNI ,és legyen külön BELÉPŐ KÁRTYÁM , és nem nagyon kelene olyan munka de gondolkodtam az ügyvéd munkán is. AMIBEN BENT VANAK EZEK EGY MUNKÁBAN AZT AJÁNLJATOK!!! :)
2014. szept. 20. 20:57
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helytelen írásom miatt.
2014. szept. 20. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor már ajánlottam hármat. Ha segíteni akarsz az embereken akkor ne ügyvéd legyél. Tudod, nem csak az a 10 darab szakma létezik, amit oviban megtanulsz amerikábóljöttem alatt.
2014. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ertem akkor mashogy kerdezem. Milyen munkak vanak amikben legtobbet utaznak és sokat segitenek az embereken? Igy jobb? ;)
2014. szept. 21. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!