Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pte-etk vagy se-etk dietetikus...

Pte-etk vagy se-etk dietetikus szakirány, melyik sulit válasszam?

Figyelt kérdés

2014. szept. 22. 20:44
1 2
 11/11 anonim válasza:

na azért álljunk meg egy percre! :D

pte-etk-ra járok, negyed éves vagyok. ez a szak, ez a suli NEM gyakorlatias. a tanárok annyira nincsenek értünk, mint ahogy azt fentebb írják. és annyira nem jó szerintem ez a szak. baromi nagy a szervezetlenség, fejetlenség, káosz. a gyakorlatokat soha sem tudják rendesen leszervezni, mindig csak a hajunkat tépjük, akkora állandóan a fejetlenség. a kórházakban levegőnek néznek (az orvosok és ápolók). a munkánkat szerintem nem becsülik meg és őszintén szólva én azt láttam, hogy a munkánk majdnem, hogy felesleges, mert az orvos gárda szarik bele magasról, hogy mit mondunk, mit szeretnénk. azt se tudják igazából mik a feladataink, mit tanulunk az egyetemen. pénz sehol sincs rá, ezért a dietetikus a legutolsó ember, akivel foglalkoznak egy klinikán pl. tanárok között van egy-két jó, de vannak olyanok, akikre pl. szakdoga írásnál nem számíthatsz, mert egyszerűen nem segít. az oktatás rémes, szerintem elavult is és egyáltalán nem azt fogod kapni, amire számítasz. ez az én véleményem, saját tapasztalatom, de egyáltalán nem saját sértettség miatt, ezt leszögezném.

2015. jan. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!