Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 8.-os vagyok, továbbtanulás...

8.-os vagyok, továbbtanulás előtt állok. Melyik jobb döntés: Ha a bajai Szentlászló vízügyi szakközépbe megyek, vagy inkább a szegedi Kiss Ferenc Erdészeti szakközépbe kollégiumba? Mindkettő érdekel de nem tudok dönteni. Segítene valak?

Figyelt kérdés
Továbbtanulá,szakközépiskola

2014. nov. 7. 21:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Erdészeti vagy vízügyi.

Ha erdész leszel akkor sok pénzt kereshetsz munka nélkül.

Ha vízügyes akkor tutira dolgoznod kell életed végéig éhbérért, ha szentlacis akkor rocker drogdíler lesz belőled :D

Ha Jelkys akkor rettegések mellett a Svraka tanárúr kiképez egy igen jó szakembert.

Ha Bányais akkor kiváló szolga leszel.

Ha Frankelos akkor stréber külföldi professzor leszel egy magas színvonalú cégnél.

Ha Tűrrbe jársz majd akkor tűrnöd kell a sok hülyét vagy gyíkzombivá változol.

Ha a szegedi újtudományos egyetemre mész akkor orvos leszel. Ha Pesten az övegesben tanulsz akkor köcsög leszel.

Remélem teljes körű tájékoztatás volt. Szerintem légy autodidakta magántanuló mert akkor az lehetsz ami szeretnél. Én polihisztor professzor vagyok 12 vizsgával több diplomával mert magántanárt fogadtam és úgy tanultam.

Amúgy közmunkán kívül más munka nincs Baján. Én a meleg miatt 10-12 ig oktatást tartok a közmunkás kollégáimnak és a 3 hónapos szerződés megszűnéshez hozzácsapok egy diplomát :D

2015. júl. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!