Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichológia mesterképzés után?

Pszichológia mesterképzés után?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni,hogy pszichológia mesterképzés után doktori iskolába hogyan lehet bejutni? Rögtön az egyetem után vagy dolgozni kell, publikálni és letenni valamit az asztalra mielőtt oda jelentkeznének?

2014. nov. 17. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarsz, rögtön az egyetem után mehetsz doktori iskolára. A doktori disszertáció az a valami, amit le kell tenned az asztalra, de azt majd csak a végén.

Sok sikert hozzá! :)

2014. nov. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kell, hogy megnézed, mik a feltételei adott iskolának, és jelentkezel oda. Amúgy erősen ajánlott, hogy munkát is keresel, mert én még nem nagyon találkoztam olyan pszichológus oktatóval, akinek ne lenne tapasztalata pszichológusként.
2014. nov. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. nov. 17. 19:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Bennem most merült fel, hogy megnézem a lehetőségeket, még csak alapképzés végén tartok, csak érdeklődöm. Neked hogy ment? Doktorira mentél végül? Milyen tapasztalataid vannak? (Azért itt kérdezem és nem priviben, mert biztosan másnak is hasznos lesz a válaszod.)
2018. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
2022. febr. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!