Hogyan tudok a központi felvételi vizsgára készülni?

Figyelt kérdés

A Karinthyba szeretnék menni. Matematikából milyen feladatokat nézzek át? Mire számítsak? A tanulásnak se tudom hogy kezdjek neki. Valaki esetleg tudna segíteni ilyen téren? 5.-től mindent át kéne néznem, vagy nem is tudom. Megköszönném nagyon akár azt is ha facebook linket írna privátba és segítene nekem!:(

13/L



2014. nov. 20. 17:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Istenem:D A koromat se tudom gratulálok:'D 14/L
2014. nov. 20. 17:19
 2/3 anonim ***** válasza:
Kezdd el megcsinálni a korábbi évek központiait :)
2014. nov. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne a tankönyveid böngészd!!! Csináld meg az összes eddigi központi felvételi feladatsort (akár többször is). Minél többet kitöltesz, annál jobb lesz az eredményed. Minden évben raknak be olyan tipusú feladatokat, amely már volt az elmúlt évek valamelyikében. Internetről le lehet tölteni megoldókulccsal együtt. Hajrá!!!
2014. nov. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!