Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek jó ötlet egy...

Szerintetek jó ötlet egy nagyon gáz, gyenge suliban megírni a központit hátha ott lazábban osztályoznak, vagy hülyeség?

Figyelt kérdés
Az egyik tanárom mondta valamelyik nap hogy írjuk meg egy gyenge suliban a központit mert ott úgy javítják, hogy mindenképp bekerülj oda. Én gondoltam rá, hogy Csepelen a Csete Balázs-ban írnám meg. Szerintetek? (Mert amúgy már a Schulek Frigyes-ben mondtam nyílt napon hogy itt fogom megírni(mert ez van a legközelebb, nem szeretnék oda járni)de még lehet módosítani. Vagy szerintetek a Schulek is gyenge?
2014. nov. 22. 08:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem osztályoznak lazábban. Olyan részletes javítási útmutatója van a tanároknak, hogy a legnagyobb különbség talán 1-2 pont lehet a magyarnál, de gyakorlatilag nem ezen múlik. Max. annyi, hogy lehet, egy gyenge iskolában esetleg 2 perccel tovább írhatod... max. ennyi.
2014. nov. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

felesleges, kb mindenhol ugyanúgy pontoznak, hiszen van megoldókulcs

max 1-2 pont lehet a különbség (de ha vhol nem adják meg, fellebbezhetsz és ugyanúgy meg fogod kapni)

menj oda, ahol voltál nyílt napon, ott legalább ismerős a helyszín és az van a legközelebb

2014. nov. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!