Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Klinikai pszichológia mesterké...

Klinikai pszichológia mesterképzés: ELTE, Károli vagy SZTE?

Figyelt kérdés

tisztában vagyok vele, hogy alapvetően az eltét mondják elméletközpontúbbnak, a károlit pedig gyakorlatorientáltabbnak, viszont most konkrétan a klnikai mester érdekel, melyikről mik a vélemények? jelenleg az eltén vagyok harmadéves alapképzésen, szóval kb 2 hónapom van, hogy eldöntsem a felvételi sorrendet.

hálás köszönöet a hasznos válaszokért így előre is! :)


2014. nov. 27. 01:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Károli. Elvileg ott a legjobb a klinikai vonal, meg úgy általában a BA-t is dicsérik. Én SZTE-n vagyok, itt a kognitív vonal az, ami nagyon erős, de ha klinikai MA-ra mennék, mindenképpen Károlit jelölném elsőnek. :) Mivel ELTE-s vagy, nem kezdem el szidni, sajnos nem sok jót hallani róla. :D
2014. dec. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én károlis voltam, most elte ma-s vagyok.

Eddig őszintén nem sok különbéget hallottam az ott maradtaktól. Talán annyi, hogy a Károli mindig bulisabb lesz, jobb órákkal. De több tapasztalatot csak az ad, ha te magad a szabadidődben teszel érte.

2015. jan. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi, ezek alapján méginkább a károli vonz :)

és nálatok nem voltak negatív tapasztalatok azzal kapcsolatban, hogy máshová mentetek mesterre, mint ahol az alapot végeztétek?

2015. jan. 4. 22:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted?:)

Utálkozni nem utálkozott senki :D Az elte ilyen szempontból egy nagy olvasztótégely, sokan maradtak, de sokan is jöttek máshonnan. Károlin szinte kizárólag volt ba-s károlisok maradtak.

Meg is értem, jó a közösség, jók a tanárok, a két épület meg egyaránt sz.r :D

2015. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!