Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Egy pszihológia dolgozatot...

Egy pszihológia dolgozatot kell írnom magamról 2 oldalban, leírnátok ötleteiteket, gondolataitokat vagy esetleg tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés

Van itt egy video is inspiráció gyanánt: http://www.youtube.com/watch?v=MxJHOd-0IGk&feature=results_m..

Előre is köszönöm :)



2012. máj. 12. 13:28
 1/4 tetris ***** válasza:

önértékelés pozitív/negatív

önértékelés stabil/megingatható

jövőképed biztos/bizonytalan

érdeklődésed humán/reál

beállítódásod nyitott/zárkózott

oldott/feszült

gondolkodásmódod analizáló/szintetizáló (vagyis a dolgok apró kis részleteire van inkább fogékonyságod, vagy a dolgok egészlegességére)

figyelmed kitartó/ ingadozó

munkában sikerorientált/kudarckerülő vagy ( vagyis elvállalsz-e olyan dolgokat, amik rizikósak, vagy a biztosra mész)

társas közegben központi figura vagy/ háttérben maradsz

alapvetően optimista/pesszimista

takarékos/pazarló

nagy baráti körrel rendelkező/néhány megválogatott barát

te magad közeledsz mások felé/ megvárod míg mások szólítanak meg

szellemi dolgok fontosak/anyagi dolgok fontosak

hallgatsz-e az ösztöneidre/csak az észérvek hatnak rád

pontos, precíz vagy / nagyvonalúan kezeled a dolgaidat

egyedül jobb lenned/ társakkal jobb lenned


na, így hirtelen ennyi jutott eszembe.

2012. máj. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez nagyon hasznos volt. Igazából már azt nem tudom hogyan kezdhetném, esetleg arra van valamilyen ötletetek? Vagy valamilyen idézet például?
2012. máj. 12. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:

"harminckét éves lettem én" mintájára írhatod a korodat. Megírhatod, hányadik gyerek vagy a családban, mert ez is befolyásolja a lelki beállítottságot. Írhatsz a szüleiddel való viszonyodról, a család hozzád való kapcsolatáról. Megírhatod, hogy milyen csillagjegyben születtél, és akkor mindjárt egy képet kapsz magadról, hogy mennyire hiszel ebben, vagy nem, ha igen, akkor kiindulhatsz onnan is.

Megírhatod, hogy a fizikai külsőd mennyire és milyen irányban befolyásolja a tulajdonságaidat.

2012. máj. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez igazan jo otlet, meg nem is gondoltam ra, hogy igy kezdjem. Koszonom :)
2012. máj. 14. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!