Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tanuljak tovább 22 évesen?...

Mit tanuljak tovább 22 évesen? Semmi sem jó.

Figyelt kérdés
Voltam okj-n, azt otthagytam. Utana lehuztam 2 evet apolo szakon, de passzivaltattam. A tanarok teljesen elvettek a kedvem hogy ejjel nappal melozni fogok es ehen fogok halni mellette...Nem tudom mit akarok. Es mar 23 eves vagyok. Mindenkeppen szeretnek diplomat, agyam is lenne hozta, de fogalmam sincs milyen munka lenne nekem megfelelo. Szeretem a matekot es az egeszsegugy sem all tolem tavol, de valahogy semmihez sincs kedvem:(
2014. dec. 12. 09:44
 1/2 anonim válasza:
szerintem ez nem kedv kérdése. ha akarsz diplomát de nincs kedved tanulni akkor nem akarsz diplomát. ennyi. gondold végig még egyszer, miben leled kedved, ápoló, számítástechnika, gépészet, és úgy állj hozzá, hogy igen is, meg lesz, és akarom. ennyi kell csak hozzá.
2014. dec. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tanárok ne vegyék el a kedved. Ez a te életed foglalkozz azzal ami igazán érdekel. Ha ápolóként kimész külföldre 3x annyi fizetést kapsz mint itt és nem kell éjjel-nappal dolgoznod.
2014. dec. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!