Mit tanuljak 28 évesen?

Figyelt kérdés

Nemrég felmondtam, úgy gondolom szívesen csinálnék mást, eddig irodákban dolgoztam,

Gondolkoztam a körmös tanfolyamon mert tetszik és sok esetben keresnek alkalmazottat is, a cukrász képzésen, esetleg egy felsőfokú nyelven? De egyszerűen nem tudok dönteni!



2014. aug. 24. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

"körmös tanfolyamon mert tetszik és sok esetben keresnek alkalmazottat" Tévedés, az alkalmazott ebben az esetben azt jelenti, hogy kifizeted az alkalmazónk (pl. üzlet tulajnak) a járulékaidat amit neki kellene fizetni utánad és az a fizetésed ahány vendég betér hozzád, szóval nem valódi alkalmazásról van szó, ahol előre kialkudott fix összeget kapsz a számládra. Ha van nagy ismeretségi köröd, kitartásod és tőét akkor jó is lehet egy körmös szakma.

Nyev amivel a legtöbbre mész szerintem..

2014. aug. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:/ pedig már úúgy bele éltem magam
2014. aug. 24. 17:05
 3/3 fGhw39-84th ***** válasza:
Legyél ipari alpinista.
2014. szept. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!