Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemi átjelentkezés:...

Egyetemi átjelentkezés: Hogyan tudok az egyike egyetemi karról, egy másikra átjelentkezni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Másodéves hallgató vagyok a Pte btk-n, viszont a jelenlegi szakom elég sok fejfájást és kudarcot hozott nekem és több más okból is, de szeretnék átjelentkezni egy másik kar másik szakára. (jelen esetben ez a pte feek-en lenne) Sajnos nem nagyon van olyan ismerősöm aki ebben tudott volna nekem segíteni, vagy ha igen, nem sokra mentem vele.

Az érdekelne hogy mit kéne tennem? Rendes felvételi eljárásban jelentkezni februárig? Vagy esetleg valami hallgatói kérvényt kéne benyújtanom? Kérdeztem To-n, de ott nagyjából közölte a hölgyemény, hogy őt ez nem érdekli és nem fog velem foglalkozni.


Tud nekem valaki ebben segíteni?

Köszi előre is!



2014. dec. 15. 19:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!