Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek maradjak hatosztál...

Szerintetek maradjak hatosztályos gimibe, vagy menjek kémia osztályba?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy bekerültem egy hatosztályos osztályba, de csak heti 2 kémiánk van, viszont engem a vegyészet érdekel és azzal szeretnék továbbmenni... Az a helyzet, hogy nagyon jó, illetve jófej tanárokat fogtam ki és nem szeretnék mégegyszer kockáztatni... Szerintetek megérné felvételire készülni, ha semmi kedvem koliba menni és nincs kedvem újra végigcsinálni azt amit eddig végigcsináltam 1,5 év alatt?

2015. jan. 2. 00:53
 1/1 anonim ***** válasza:
79%
Szintén hatosztályos gimnáziumba jártam, majd utolsó két évben biosz/kémia fakultációra. Ugyanazt az anyagot megtanultuk 2 év alatt, mint a biosz-kémiások négy év alatt, csak gyorsabban, és kevesebb ismétlés maradt. Lett volna lehetőség 9.-ben átmenni azokba az osztályokba, de maradtam, és nem bántam meg.
2015. jan. 2. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!