Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Továbbtanulással kapcsolatban...

Továbbtanulással kapcsolatban segítenének? Eléggé tanácstalan vagyok, pontosabban elég sok minden érdekel, így képtelen vagyok dönteni! (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Érdeklődési köröm: földrajz(!), biológia(!), nyelvek, RAJZ, kommunikációs készség kihasználása, kreativitás, írás. Mindenből kitünő vagyok (nem enged a gépem hosszú ü-t írni, bocs). Légyszi, mondjatok vlm jó foglalkozáslehetőségeket, mert igazán nem tudom én se, mit válasszak.

2015. jan. 6. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Amik első körben beugrottak: Tanári képzés, agrár képzés, földrajz v. biológia szak, valamilyen bölcsészettudomány, talán valamilyen művészeti szak, kommunikáció és médiatudomány, kereskedelem és marketing... első körben ezek ugranak be ezekről az érdeklődési körökről.
2015. jan. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!!
2015. jan. 7. 09:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Orvos. :)
2015. jan. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz, azt is már mondták, de engem nem éppen vonz :D
2015. jan. 12. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!