Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen tárgyat válasszak?...

Mesza221 kérdése:

Milyen tárgyat válasszak? Érettségin már van egy előre hozott érettségim informatika. De közbe felmentettek angolból és nem igazán tudom eldönteni hogy mit is kéne helyette?

Figyelt kérdés

2015. jan. 7. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
És nekünk kéne tudnunk helyetted, amikor azt se tudjuk, milyen tárgyakat tanultál, miből vagy jó, és még azt se, hogy gimibe jársz vagy szakközépbe?
2015. jan. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szakközépbe járok igazábol nem mondhatom ,hogy bármiböl is jó lennék az egyetlen dolog amiböl jó vagyok az a info de az már megvan.Nekem most valami könnyű gyorsan tanulható tárgy kellene.Szerintetek melyik tágy lehet az? Földrajzba már rengeteget gondolkoztam de nem megy a vaktérképezés söt öszintén kb alig tudok belöle valamit akkor a fizikán is agyaltam már de ott egy alkoholista tanáarom van és már 4 éve nem tanulunk semmit.MÉG talán a biosz de azt is 9-10.-be volt és hát igy igen csak elakadtam ezét kérném a ti véleményeteket.
2015. jan. 10. 10:53
 3/4 A kérdező kommentje:

*tárgy

*tanárom

2015. jan. 10. 10:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Válaszd a földrajzot, nem a vaktérképen fogsz megbukni. A biológia biztosan sokkal nehezebb.
2015. jan. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!