Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok segíteni továbbtanulá...

Tudnátok segíteni továbbtanulással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2012-ben államvizsgáztam(alapszak 7 félév), most gondolkodom egy újabb jelentkezésen. Azóta nem nagyon követtem a változásokat, lenne néhány kérdésem:

- az emeltszintű minden alapszakhoz kötelező?

- mivel elvégeztem a főiskolát(tehár abszolútóriumot tettem, csak nyelvvizsga hiányában nincs diplomám) a támogatható félévek már elszálltak?

- a felsőfokú szakképzéshez kell emelt? ez esetben sem jelentkezhetek támogatott képzésre?

- szerintetek érdemes felsőfokú szakképzésre jelentkezni, használhatóbb, mint egy okj?

Előre is köszönöm a segítséget!



2015. jan. 7. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:

1.) Nem, a felvi.hu-n ott van minden egyetem minden szakja, hogy mihez mi kell. Van, amihez egyáltalán nem kell emelt.

2.) Nem. Az állam összesen 12 félévet finanszíroz. Most mondom Neked, hogy nem fogsz olyan alapképzést találni, ami csak 5 féléves lenne. Akkor már inkább csinálj egy mestert.

3.) Nem, nem kell hozzá emelt. Nem akarok hülyeséget mondani, az itteni támogatásnak is szerintem a felvi.hu-n nézhetsz utána.

4.) Intézménytől függ, szaktól függ, és nem utolsó sorban Tőled. Sok sikert!

2015. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!