Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Honnan lehetne neten tanulni...

Honnan lehetne neten tanulni orvosnak?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Lehet,hogy bután hangzik, de már most kimondom; orvos szeretnék lenni. Tudom, hogy nehéz. De embertípustól függ. Már most szeretnék ezt azt elkezdeni tanulni. Tudtok ilyen oldalakat? Tudom,hogy az alapokat is meg kell tanulni rendesen. Köszönöm a válaszokat előre is!😊

#internet #orvos #orvosnak tanulás
2015. jan. 18. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez engem is erdekelne🙊😊 enis 15 leszek februarba es enis mar ugy eldontottem ahogy te😊
2015. jan. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Először az érettségire kellene felkészülni, két emelt szint nagyon nehéz, és sok orvosis ismerősöm eléggé szenvedett a középiskolai kémia miatt (is). Mert ugye hiába tudod tökéletesen az anatómiát, ha nem vesznek fel, mert roszz érettségit írtál. :)
2015. jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Őőőő szerintem célszerűbb az emelt biosz, kémia/fizika érettségire készülni. Mindennek megvan a maga helye és ideje. Egy orvosira készülő gimisnek az a dolga, hogy az érettségire készüljön, nem pedig egyetemi anyagot tanulni.

Én azt tudom nektek ajánlani, hogyha érdekel benneteket az orvosi, hogy menjetek be egy Alexandra könyvesboltba, ott mindig vannak orvosi témájú könyvek is, de nem orvosoknak, hanem laikusoknak, kis ízelítő gyanánt hasznos lehet olvasgatni őket. Ha esetleg van ncore elérhetőségetek, akkor privátban tudok mondani pár érdekesebb könyvet, amiből tanulunk, hogy bele tudjatok kukkantani pár orvosis könyvbe is.


Üdvözlettel, egy orvostanhallgató

2015. jan. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg még annyit tudok segíteni, hogy meg tudom adni az anatómia intézetünk honlapjának a címét, és a hozzá kellő jelszót és felhasználónevet. Mondjuk az ott fent lévő anyagot tanulni nem érdemes de láthattok mondjuk májmetszetet stb. elérhettek egyetemi jegyzeteket, egy kis ízelítőnek nem rossz. Persze ezt is csak privátba vagyok hajlandó küldeni, és nem szeretném, ha a jelszót és a felhasználónevet továbbadnátok.
2015. jan. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Nem kell köszönöm, az a te saját magán fiókod gondolom :) de azért köszönöm. Alexandrában vettem pár orvosi témájú könyvet.
2015. febr. 9. 01:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem saját. Az egész egyetem egyetlen felhasználónevet és jelszót használ az adott oldalhoz.
2015. febr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!