Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire (lenne) nehéz a...

Mennyire (lenne) nehéz a Pannon Egyetem Pénzügy és Számvitel szakjáról átmenni a Corvinus PSZ szakjára?

Figyelt kérdés
ha pl 2 félévet járok a pannonon akkor utána mennyire nehezen vesznek át? pl ha jól sikerülnek a vizsgáim Veszprémben
2015. febr. 1. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Felsőoktatási intézménnyel hallgatói jogviszonyod felvételivel jöhet létre.

Tehát nem vesznek át.

Felvételizel úgy mint bárki más és utána kéred, hogy bizonyos tantárgyakat számoljanak el.

Lehet, hogy elszámolják az összest amit már teljesítettél (és a Corvinuson is tantárgy), lehet, hogy egyet sem.


Az az igazság, hogy a BCE az ország legszínvonalasabb gazdasági-pénzügyi egyeteme.

Nem én vagyok a hivatalos forrás, de nem hinném, hogy bármit is elszámolnak teljesítettnek.

Fordítva nyilván működne.


A kreditek elszámolása különben is intézményi hatáskör, senki nem kötelezi semmire az intézményt.



Amit viszont az "átvételről", az újra felvételizésről, az 100%, hogy így van, bár ebben sem én vagyok a hivatalos forrás.


Egy érdeklődő levelet írj a BCE-GTK Tanulmányi Osztálynak.

De sürgősen, hogy még legyen időd jelentkezni február 15-ig ha úgy alakul.

2015. febr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ. annyira nem fontos, mert elsőnek úgyis a BCE-t jelölöm meg, csak tudni szerettem volna hogy ha nem sikerül felvételt nyernem, akkor lesz-e még lehetőségem jövőre mondjuk. köszi a választ :)
2015. febr. 6. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!