Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire keresett szakma a...

Mennyire keresett szakma a gépészmérnök, illetve a villamosmérnök? Vagy a Programozás mindkettőt üti pénzügyi és elhelyezkedési szempontból?

Figyelt kérdés
2015. febr. 8. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy vélem ha jó szakemberről van szó akkor biztos, hogy könnyen talál munkát vele. Kevés nagyon jó programozó van igazából. Szóval ha az info mellett döntenél akkor nagyon el kell mélyülnöd a témában és önszorgalomból kell megtanulnod programozni, mert csak az alapokat tanítják meg (vagy sajnos még azt sem).
2015. febr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én ahogy a google-ben keresgéltem az én általam keresett szakmára, a gépészmérnökre... A legkeresettebb szakma.
2017. febr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!