Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi van ha semmi nem érdekel?

Mi van ha semmi nem érdekel?

Figyelt kérdés

egy szakma sincs amit szivesen csinálnék,kutatgattam, keresgéltem annyi féle foglalkozás közt, de mindegyik dögunalom, egyszerűen nem érdekel semmi, ezzel mégis mit lehet kezdeni? inkább felkötném magam minthogy egy hivatali patkány legyek, az ilyen gépészes,szerelős dolgokhoz nem értek, zenét szeretem, próbálkoztam vele de hihetetlenül tehetségtelen vagyok

mégis mit kezdjek magammal érettségi után?


2015. febr. 11. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el focistának, Bajnert sem érdekli semmi, még is vitte valamire :D
2015. febr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van valami, amiben jó vagy? Érdemes egy kicsit magadba nézni, hogy tényleg mi érdekel (valami biztosan érdekel egy kicsit :)) meg attól hogy nem értesz hozzá, még érdekelhet:D
2015. febr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!