Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri 1 millió Ft-ot kifizetn...

Megéri 1 millió Ft-ot kifizetni szlavisztika alapszakra?

Figyelt kérdés
Már elvégeztem egy bsc+msc-t, elfogytak a támogatott féléveim. Nem tudok elhelyezkedni a szakmámban. Beadtam a jelentkezésemet költségtérítésesre, de azóta többen mondták, h nem fogok tudni elhelyezkedni ezzel a szakkal se. Még nem hitelesítettem a jelentkezést, de már nem tudom, h mi legyen. Azért meggondolandó, vhogy össze tudjuk kaparni a pénzt, éhen nem halunk, de azért ahhoz rengeteg, h a kukába dobjam. Amúgy orosz vagy horvát nyelvre mennék és a PTE-re.

2015. febr. 16. 21:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ktg térítéses képzésben jár TB, ha nappalira megyek?
2015. febr. 16. 21:50
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Az alapszak nem ér semmit, még nyelviskolának se jó. Valami gyakorlatiasabbat válassz.
2015. febr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor ez a felvételi ugrott és jelentkezek jövőre máshova. OKJ-t nem tudtok ajánlani, amivel lehet munkát találni? Nő vagyok, szóval ilyen asztalos meg CNC-s dolgok nem érdekelnek.
2015. febr. 16. 21:57
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt elarulnad, hogy milyen szakon vegeztel?

Az okj kepzesek nem ernek sokat. Ha nem akarsz kifejezetten valami teljesen uj iranyba menni es mondjuk kutyakozmetikus vagy fogaszati asszisztens lenni, hanem valami irodai munkara vagysz, semelyik okj-s vicctanfolyam sem kozelit meg egy diplomat.

2015. febr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Dietetika+táplálkozástudományi msc. Tudom én, hogy jobb lenne a diploma, de drágább képzéseket nem tudok kifizetni. És a pontszámom se vmi magas.
2015. febr. 17. 08:16
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Angolul, németül mennyire beszélsz? Ha jól, akkor még megmentheted a szituációt és kimehetsz külföldre, lecsekkolhatod hogy ott el tudsz-e helyezkedni a dietetikával. Amúgy 28 éves vagyok, Németországban élek és most áprilistól kezdek itt egyetemen (Média és anglisztika). Nekem is van egy magyar diplomám, de csak alapképzés (közgáz). Én nagy lehetôséget látok az itteni tanulmányaimban, amit mondjuk ha Magyarban végezném ugyanezt a szakot, akkor nem így látnám:(
2015. febr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Ja és a horvátot alapból felejtsd el, az nem kell sehová. Én a helyedben holland-ban gondolkodnék.
2015. febr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mindkettőből középfokú nyelvvizsgám van. De legalább az egyikből szeretnék felsőfokúzni. + szeretnék még 1 nyelvet megtanulni, csak még nem döntöttem el, h mi legyen az.
2015. febr. 17. 10:31
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Pedig kellenek a dietetikusok

Hol végeztél?

2015. febr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk holland vagy francia lehetne a harmadik. Hasznosságukat nézve jó választás lenne mindkettő.
2015. febr. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!