Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Igényeltetek már Diákhitelt,...

Igényeltetek már Diákhitelt, például a költségtéritéses szaknak a fizetésére, szóval MILYEN VÉLEMÉNYEK vannak róla, . Megérné igényelni?

Figyelt kérdés
Például költségtéritéses szakodnak a fizetésére:) kiváncsi vagyok minden pozitivumra és negativumra ha megosztanátok,megköszönném.
2010. febr. 15. 22:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

pont ezért kérdeztem, hogy valós tapasztalatok-e, ami alapján írtok. És ha igen, milyen valós tapasztalatok azok, konkrétumokat írj, miben nem felel meg a hivatalos tájékoztatás a valóságnak?

(ami megjegyzem, elég nehezen elképzelhető, hogy le van valami írva hivatalos tájékoztatóba, ez szerződésbe van foglalva, aztán nem az történik. Elég nagy botrányok lettek volna már belőle)


Egyszerű ez, írj konkrét tapasztalatokat.

2010. febr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem van pár ismerősöm,aki havi 40ezret,sőt van olyan aki havi 50ezret vesz fel,az évenként 10*40.000..évenként 400.000 ft-ot költ el a semmire.Ha pl csak a tandíjra kell,akkor is 2millió forint.De aki államira jár,mégis kell neki a diákhitel,az mondjuk magára költi a havi 20-30-40-50ezer forintot és ugyanúgy adósságba veri magát.Én könnyen beszélek,mert nem volt rá szűkségem,de az biztos,hogy inkább dolgozni mennék el hajóra,vag bárhova külföldre,és gályáznék 3évig mondjuk,hogy 21évesen tiszta lappal és pénzzel a zsebemben megengedhessem magamnak a tanulást!

Az ismerőseim hitele egyre csak nő,nőnek a kamatok,és diploma után ha van munkád ha nincs munkád,azt hiszem 3 hónap után el kell kezdened az első törlesztőrészletet...Úgyhogy nincs mese..

2010. febr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
És arra gondoltál már,hogy időközben rájöhetsz,hogy nagyon nem akarod ezt tanulni?a hiteled meg közben csak nő és nő...
2010. febr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Pollack Mihály Műszaki kar: havi 30e forint 10 hónap évente, számolj meddig akarsz maradni :D KAMATMENTES törlesztés (tehát amennyit kapsz annyit kell visszafizetni) Ha munkába állsz, onnét kezdve fizetsz, ha jól emlékszem a béred 5%-t
2010. júl. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!