Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt töri lehetséges igy?

Emelt töri lehetséges igy?

Figyelt kérdés

11.es vagyok jövöre fogok érettségizni, eddig 9.-10.-11.-be 3mas voltam belöle..

mennyi esélyem lenne rá,sikerülne egy 50-60%-ra megirni,ha elkezdenék rá készülni,foglalkoznák vele akár napi 3órát is..

még kb pont 1évem van hátra érettségig, tovább tanuláshoz kellene nekem.



2015. márc. 23. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges. Kitartással, és szorgalommal bármi lehetséges.
2015. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ,hát nagyon gondolkodok rajta hogy rászánom magam a tanulásra, az nke-ra szeretnék jelentkezni,de mivel nincs gyermek védelmi határozatom,igy uszott a +40 pont azért akarom megpróbálni..
2015. márc. 23. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nagy az elszántságod és a kitartásod akkor bőven sikerülni fog! hajrá! :D
2015. márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi, hát most igaz már az utólsó témakörnér járunk a Száray Miklos könyvben,legalább ezt a témakört elkezdem jobban tanulgatni,meg amit nem kér közép szinten..

Nyáron meg átveszem meg szünetkebe a könyveket átolvasgaton kiirom fogalmakjat stb.. bizok benne,nem akarok érettségi után kihagyni egy évet..

2015. márc. 24. 22:33
 5/5 anonim ***** válasza:
sztem 2-esre megirni mindent könnyű, elbukni nem hiszem h fogsz, h csak tényleg nem vagy sötét vagy olyan, aki 4 év alatt nem tanult semmit
2015. ápr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!