Petru$$h kérdése:

Milyen pályát válasszak?

Figyelt kérdés

Tizenegyedikes gimnazista vagyok, reál szakon. Lassan el kellene dönteni, hogy merre menjek tovább, de sajnos nincs ötletem, mert egyszerűen nem fog meg úgy egy szakma sem igazából.

Orvos szerettem volna lenni, de rosszul vagyok a vértől, így erről le kellett mondanom. Szeretek gyerekekkel foglalkozni, de tanár és óvónő sajnos nem jöhet szóba. Az emberekkel könnyen kapcsolatot tudok létesíteni, szeretek beszélgetni, és tanácsokat is szívesen adok, ha valakinek valamilyen problémája van.

Ha esetleg valakinek van valami ötlete, hogy milyen szakma jöhetne szóba, és megosztaná velem azt nagyon megköszönném. :)


2015. ápr. 3. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Többféle orvos is létezik, nem mindegyik dolgozik vérrel.
2015. ápr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, de attól félek, magát az egyetemet nem tudnám végig csinálni, mivel ott be kell menni boncolásra, műtétre és hasonlókra.
2015. ápr. 3. 15:39
 3/6 anonim ***** válasza:
gyógyszerész,vegyészmérnök,pszichológus..attól függ mi a szempont
2015. ápr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na, ez közhely. Pszichológiára ne olyan menjen, aki szeret beszélgetni.
2015. ápr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mi a véleményetek a védőnőiről? Most azt látom esélyesnek :)
2015. ápr. 27. 06:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Külföldön nem sokra mész a védőnői diplomával, mivel ez hungarikum. Itthon meg - akárcsak a többi eü-s - nevetséges bérért fogsz dolgozni.
2015. ápr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!