Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mik az abszolút büfészakok?...

Mik az abszolút büfészakok? Egyesek szerint nincs büfészak.

Figyelt kérdés

Szerintetek mik a büfészakok amivel abszolút nem lehet kezdeni semmit?

Hallottam néhány embertől,hogy nincs olyan,hogy büfészak,mert aki "életrevaló" az el tud helyezkedni a szakmájában.

Igaz ez?



2015. ápr. 29. 10:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Igen úgy van.
2015. ápr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Ezt én is így gondolom!

+ahány fő végez teszem azt néprajz szakon, annyi el tud helyezkedni. Most nem azokra gondolok, akik elbulizták meg részegeskedték az egyetemi éveket. Aki keményen tanult "büfészakon", mert ott is van mit, komolyan vette, alázattal állt hozzá, annak lesz helye a szakmában. A többi meg szerintem ne csodálkozzon semmin...

2015. ápr. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Egy mérnökivel is ugyanúgy végezheted rosszul, ha semmi energiát és tanulást nem fektetsz bele.
2015. ápr. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
9%

#2: Keményen tanultam, TDK és szakmai önkéntes munka áll mögöttem, mégse sok reményt látok benne.


Részletesebben itt írtam le, #7 vagyok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__6810..

2015. ápr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
Mit végeztél?
2015. ápr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
9%

Én?

Még nem végeztem, de voltam szakmai gyakorlaton, két állásbörzén, próbáltam külső konzulenst találni szakdolgozati témához.

2015. ápr. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Ééégen, te. Mi lesz a végzettséged akkor?
2015. ápr. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Na jó, végigolvastam azt a hosszút. Nem tudom mire jársz, de nálunk pl. szakmai gyakorlat sincs. 2 állásinterjú pedig ló***. Vannak, akik évekig keresnek állást, nem két állásbörzésre mennek el. Még nem is végeztél, akkor mit akarsz?
2015. ápr. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Két állásbörze, ahol egy csomó cég közül senkinek se kell olyan végzettségű, mint ami nekem lesz.
2015. ápr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Esetleg elmondhatnád mi az.
2015. ápr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!