Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A szak amire jelentkeztem,...

A szak amire jelentkeztem, kiderült, hogy büfészak. Nem lesz jogviszonyom szeptemberig, míg újra el nem kezdek máshol tanulni, de így hogy lesz diákmunkám?

Figyelt kérdés
Valahogy lehetséges jogviszonyhoz jutni március 31-től, hogy folytathassam a diákmunkát?

2015. jan. 15. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy derült ki, hogy büfészak? Miért csak most?
2015. jan. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Leírásában még jónak tűnt a felvin. Kelendőnek. De elmentünk megnézni, hogy mik lesznek a gyakorlati helyeink (kb a félév közepe felé) és kiderült, hogy pl az ANTSZ-nél ami lett volna, az igazából csak az ANTSZ épületében egy kisebb egyesület, ami szinte saját zsebből tartja fenn magát. Többi hely is olyan, ahova nem kell diploma, csak egy max fél éves (vagy rövidebb) képzés.. betanítás..

Az 50 pár fős csoportból úgy gondolom, hogy talán 5 hasznosítani fogja ezt a végzettséget, ha szerencse is társul mellé.

Ráadásul hihetetlenül magasak az elvárások ahhoz képest, hogy mire végzel semmi nem lesz belőled.

Esetleg valami képzést feltudok venni, ami ad diákigazolványt? Nagyon kellene, mert szeretném végigdolgozni a nyarat, főleg mivel meg is lett emelve a bérünk a munkahelyen.

2015. jan. 17. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán valami OKJ, de nem tudom, amellett mennyire lehet dolgozni, meg hogy lehet-e még rá jelentkezni.
2015. jan. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Milyen szak ez?


Én is hasonlóan voltam a szakommal.

Egyrészt amire kb. bárki gondol a szakleírás alapján, hogy mi lehet ez a szak, arra pont nem jó. Bár a szakleírás is homályos, csak 18-19 pályaválasztók megvezetésére jó :D És a mi szakunkon is kb az az arány, hogy 50-ből 5 talán hasznosítani fogja.

2015. jan. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!