Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha bármilyen anyagot, képet...

Ha bármilyen anyagot, képet be lehetne vinni az emelt kémia/biológia érettségire, akkor miket vinnétek be egészen pontosan?

Figyelt kérdés

Jelenleg ezen gondolkoztam elkeseredésemben, hogy még könnyvel meg internettel sem tudom megírni az emelt kémiát 70% fölé, hogy élesben sem menne akkor sem, ha engednék esetleg, hogy itthon írjam meg egyedül!


De mégis, ha lehetne használni valami illegálisat(de csak 3-5 konkrét anyagrészt, és képeket), akkor miket vinnétek magatokkal?


2015. máj. 3. 19:09
 1/1 anonim ***** válasza:
ne hülyeségeken gondolkodj hanem gyakorolj,van még 9 napod gyakorolni fent van 1995-től az összes kémia emelt,gyakorold most jelenleg én is mindjárt sírok,de nem szabad feladni! hova mész?
2015. máj. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!