Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Úgy érzem rossz szakot választ...

Úgy érzem rossz szakot választottam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretem a földrajzot meg az informatikát is, ezért a geoinformatikus képzést találtam magamhoz illőnek. Ez egyébként földrajz alapképzésen belül van , az SZTEt meg a PTE-t jelöltem meg. Mostanában azonban kezdek elbizonytalanodni hogy biztos ezt akarom-e csinálni. Főleg zért is mert félek hogy ezzel nem kapok majd állást, de azért is mert atról tartok hogy beleunok az egészbe és nagyon szenvedni fogok az egyetemen. Kevésbé vagyok motivált, jövő héten földrajz írásbeli, és semmi motivációm a tanuláshoz.
2015. máj. 8. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Még sem vettek, de már rinyálsz, hogy nem jó... nem volna egyszerűbb kipróbálni?

Egyébként tudtommal egészen jó szakma ez.

2015. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
írd meg a föcit jól, tanulj, ha felvesznek és nem tetszik akkor meg váltasz jövőre. ennyi
2015. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, igazatok van. :)
2015. máj. 8. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!