Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol érdemes tovább tanulni...

Hol érdemes tovább tanulni töri-magyar és nyelvi érdeklődéssel?

Figyelt kérdés
Elsősorban töri-magyar és a nyelvek mennek és érdekelnek.Gondolkodtam először romanisztikán,de azt mondják,hogy azzal nem lehet elhelyezkedni.Nemzetközi kapcsolatokról megosztottak a vélemények,elvileg onnan mindenki nagykövetségre menne,ezért nem érdemes,vagy más okból nem ér sokat.Joggal kapcsolatban pedig mindenki azt mondja,hogy rengeteg jogász meg ügyvéd van.Persze,nem mások véleménye alapján kell dönteni,de szerintem fontosak az elhelyezkedési lehetőségek egyetem után.Szóval az érdekelne,hogy akkor hova érdemes menni?vagy ha valaki nem mérnöj vagy informatikus akkor már nincs munkája?

2015. máj. 15. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Töri, magyar, nyelvi szak, vagy tanári.
2015. máj. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Idegenvezető? Töri, nyelvismeret, jó kommunikációs képesség kell hozzá
2015. máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!