Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen olyan szakmákat tudtok...

Milyen olyan szakmákat tudtok mondnai, amihez kell a biológia és a kémia, és nem az orvosi?

Figyelt kérdés
2015. máj. 30. 13:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és azt kihagytam, hogy mindenképpen állatokkal szeretnék dolgozni.
2015. máj. 30. 13:22
 2/3 anonim válasza:
Állatorvos? De mit szolnál biológushoz, vagy környészhez? kémiával a mérnöki sem rossz (mármint vegyész) és akkor állateledel, vagy állatbetegségekkel foglalkoznál. De mondjuk lehetnél gazdálkodó is, de ahoz nem sok kémia kell. De az állatgondozó se rossz, de ahoz sem kell kémia.
2015. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az én apai nagyapám vegyésztechnikus volt és állatgyógyszereket gyártott :) de ez csak egy ötlet,azóta nem tudom mennyire építették le a vegyipart. Vagy hobbiból nyitsz egy állat panziót és mellette elvégzel egy fogtechnikust/vegyészmérnökit/biomérnökit/gyógyszerészetit/biológia vagy kémia szakot stb.
2015. máj. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!