Érettségi, tanácsok?

Figyelt kérdés

Kétségbe vagyok esve, még van 1 hetem a szóbeliig(ami azért elég sok idő),és tanulgatok a középre,viszont sehogy sem mennek a fejembe a magyar és info tételek( tudok a 20-ból kb. 6-6-t), tanácsok,hogy hogy tanuljak??

2 emelten vagyok túl,és az egyik 81% lett a másik pedig 90%,

a közepeim pedig mind 90% fölött vannak,viszont kajak félek,hogy szóbelin megbukok,mondjuk infóból,mert távol áll tőlem az egész(csak azért választottam,mert ez tűnt a legkönnyebbnek az összes közül,az írásbelim 95% lett)


Motivációk,tanácsok??? Megtudom csinálni?


2015. jún. 18. 11:15
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Mindegyik szóbelim max pontos lett, kár volt aggódni, még az elnök is megdicsért :D Igaz, mind3 tárgyból kihúztam kb a legkönnyebb tételt illerve amit tudtam,mindig a legfelsőt húztam :D

Úgy,hogy elégedett vagyok nagyon. :))

És így van reális esélyem arra amit első helyen megjelöltem.

2015. jún. 26. 23:39
 22/25 anonim ***** válasza:

Erről van szó. Oklevelet is kaptál, vagy maradtak a szóbeli dicséretnél?


Egy tanács, tanulva a saját hibámból: Be ne rúgj a banketten, bánnád. :)

2015. jún. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Oklevelet is :D
2015. jún. 27. 13:36
 24/25 anonim ***** válasza:
És akkor még "féltél, hogy megbuksz szóbelin". :D
2015. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Utólag átgondolva nevetséges, a segghülyék is átmentek nálunk :D
2015. jún. 27. 16:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!