Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki mondana nekem olyan...

Valaki mondana nekem olyan szakot, ami nem "büfészak"?

Figyelt kérdés
Akármilyen kérdést feltettem az oldalon, mindegyikről azt kaptam hogy büfészak, ezzel nem mész semire, itt semmit nem tanultok stb. Akkor valaki mondjon nekem a jogon,orvosin,muszakin,informatikan kivul olyan szakot, amivel a későbbiekben is el lehet helyezkedni.
2015. júl. 14. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Nyelvszak: távol-keleti, skandináv

BCE (leginkább)/PTE/BGF: nemzetközi gazdaságtan, gazdmen, pénzügy-számvitel

Biológia, ápoló (mindkettő külföldön)

2015. júl. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
bármelyik egészségügyi, kivéve talán a dietetikust, reál szakos tanár
2015. júl. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5%
Orvosi, pénzügyi, mérnöki, matematikai, testnevelési, programozói
2015. júl. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Pár ilyen szak:

pénzügy és számvitel, idegen nyelv szakpárok, ápoló, gyógyszerész, fizika, stb., stb.


De ha tudod, hogy mit szeretnél, akkor a kimondottan büfé szakok elvégzése után is tudnál boldogulni, de a kérdésedből ítélve nem tudod.

2015. júl. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Orvosi, mérnöki és info. Szerintem ezeknek van szinte a legtöbb jövőjük!
2015. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Na valamelyik Jabilban robotoló frissen végzett jogász/közgazdász jól lepontozott :DDD rettegjen mindenki, a büfészakosok bosszúja! A következő egy még éppen csak mozgolódó csótány lesz a csibeburgeremben!
2015. júl. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Azért vagy lepontozva, mert nem a kérdésre válaszoltál. Lehet, hogy nem "büfészakra" jársz, de a szövegértésed az 0. Segítek: "valaki mondjon nekem a jogon,orvosin,muszakin,informatikan kivul olyan szakot".
2015. júl. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem relatív, kinek mi a büfé. Az enyémre is azt mondták, aztán mégis dolgozom a szakmámban.

Ha valami nagyon érdekel, de azt mondják rá, hogy büfészak, attól még elvégezheted. Mindenki a saját szakját isteníti.

De mondok egy példát. Szerintem az andragógia büfészak, alig volt órájuk, szinte semmit se tanultak (azon a karon, ahova jártam, volt andragógia szak is). De vannak ott is nagyon céltudatosak, néhánnyal beszélgettem. Ők azt mondták, hogy felnőttképző intézményben szeretnének dolgozni, vagy esküvőszervezők, művelődésszervezők szeretnének lenni. Ők el is helyezkedtek vele. Őket tiszteltem, hogy kiálltak magukért, de sajnos a nagyja csak azért járt oda, mert az menő. Na, az utóbbiak miatt mondják egyes szakokra, hogy büfé.

2015. júl. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

Visszeres Törpicsek :

Én anno progmaton végeztem, de lepontoztalak, azért mert nem értetted meg a kérdést, a kérdező ugyanis leírta, hogy mely szakokon kívül keres nem büfé szakot, te meg pont ilyeneket írtál.

2015. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7%

Oké, akkor mit írjak? Menjen el űrhajósnak? Az nincs a felsorolásban.


De akkor írok jobbat: menjen el politikusnak,aztán ha malaca van, egy egész ország költségén teheti jobbá az életét, ahogy mindenkori felsővezetőink is csinálják.

2015. júl. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!