Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lettetek magántanulók?...

Hogyan lettetek magántanulók? Mit javasoltok, hogyan kérvényezzük mindezt?

Figyelt kérdés

Most azokat szeretném kérdezni, akik magántanulók, vagy voltak, hogy mondják el hogyan lettek azok. Hosszú procedúra?

Én és a szüleim már május óta próbálunk intézkedni... Oka annak hogy magántanuló szeretnék lenni az, hogy rengeteget betegeskedtem, ezáltal rengeteget hiányoztam és lelki gondjaim is voltak. Jeleztük az intézmény vezetője felé a szándékunkat, aki azt közölte velünk még májusban hogy csak orvosi engedéllyel lehetnék az, mivel nem lehet bárkiből magántanuló és egy nagyon nyomós indok kell hozzá. Már megjártuk a pszichiátert aki elküldött minket a pszichológushoz aztán mindenféle buta tesztet végeztek aminek semmi értelme nem volt... Szerintem egy depressziót vizsgáló tesztet nem akkor kéne csinálniuk mikor már egy hónapja elmúlt. Viszont az iskolában mindig újra előjön. Most vissza fogunk menni a pszichiáterhez jövőhéten, hogy megvitassuk lehetek e magántanuló mert az ő engedélye kell hozzá.

Nektek hogyan sikerült elintézni? Ha esetleg tanácsokat vagy csak néhány szóval írnátok valamit, akkor nagyon megköszönném, mert egy kicsit kétségbe vagyok esve...

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!



2015. aug. 27. 17:32
1 2
 11/13 anonim válasza:
ja és ez 10 évvel ezelőtt volt
2015. okt. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
előző vagyok megint, voltam középiskolában is, de azt csak azért mert nagyon messze laktam attól a sulitól és az ottani suliba képtelen voltam beilleszkedni. Persze előbb oda kellett járnom, utána iratkoztam csak vissza magántanulóként.
2015. okt. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
itt nem kértek orvosi papírt
2015. okt. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!