Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen magántanulónak lenni?...

Milyen magántanulónak lenni? és hogy lehetnék az esetleg?

Figyelt kérdés
most jöttem 9.-be, és... hát... öhm. igen. a suli jó, meg minden, de csak úgy lenne jó ha kollégiumos lennék. ezen a héten és a jövőhéten vagyok az, aztán ki akarok iratkozni, mert egyszerűen ezt nem lehet így csinálni.. hajnali X óráig beszélgetnek elég hangosan, elalszik az ember kb 4 fél 5 fele, és 6kor keltenek. ja, és még valamilyen betegségem miatt, reggelente hányingerem van, állandóan minden reggel, és az utóbbi 2-3 napban hasmenésem is van, és mocskosan elgyengült vagyok, és egy jó pár "részem" is fáj. (pl fej, láb, kar, egy ideje a hátam is..). de a bejárást meg csak úgy lehetne megoldani, hogy 6 körül felkelek, és fél 6kor lesz busz ami oda visz, és visszafelé pedig azt hiszem hogy csak vonattal tudnék jönni, de félek kicsit ezekmiatt a menekültes vonatos dolgok miatt.. ja, és még venni kéne cuccokat még a suliba, de így azt sem tudunk.. szóval: a kollégium egy kisebb kínzókamra (a melegvizet elhasználják a végzősök, és az ágyak úgy nyikorognak h végre elalszol megmozdítod a lábad és felkelsz rá), a bejárás kicsit idegtépő. ja, és most is ott hagytam a kollégiumban azt a táskámat, amiben a könyvek voltak, szóval még tanulni sem tudok vagy ilyesmi... nem lehetne megoldani, hogy magántanuló legyek? ezeken kívül az is rossz h nem láthatom és nem beszélhetek azokkal akikkel eddig tettem, és még sorolhatnám.. és mielőtt valaki azt írná, hogy "megszokod".... mocskosul nem fogom megszokni.. nem tudok beilleszkedni, mert nincs hova. nem vagyok egy sportember, egy nagy informatikus, egy okoska, egy modell, egy izom agy, meg az isten tudja mi... eléggé félénk vagyok belül, még ha kívül ez nem is látszik. hogyan lehetnék magántanuló? és hogy nézne az ki? segítségre lenne szükségem. sűrgősen :(
2015. szept. 5. 09:18
 1/6 A kérdező kommentje:
ja, és a "legjobb" társaságba kerültem a koleszból. tehát szó szerint a legjobbak közé. valamint: nem illik hozzám a kolesz. nem tudom ezt elmagyarázni..
2015. szept. 5. 09:20
 2/6 A kérdező kommentje:
*6 körül felkelek és fél 7kor*
2015. szept. 5. 09:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Kapd össze magad, nyápicka.

NYyilván a faluból/városból, ahol laksz, más is megoldotta az iskolába járást. ÉS ha hatkor kell kelned? Tudod, hány diák teszi ezt nap mint nap?

Milyen menekültes vonatos dolgok??? Semmi baja senkinek a vonatozástól, ellenben a Népligetből tegnap hazautazó lányom kapott a könnygázból rendesen, míg a buszra várt. Hülye magyarok miatt...

2015. szept. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 hülye magyarok miatt?? akkor takarodj ki az országból :) nem kötelező magyarnak lenni :) amúgy meg értelmezd azt amit írtam te farok.. jahh, amúgy: minden nap 6kor keltem. de én k.rvára nem arról beszélek.. amúúúúúúgy: MOCSKOSUL NEM VAGYUNK EGYFORMÁK!!!!!
2015. szept. 5. 11:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Nos ha jól tudom akkor a szüleidnek kell kérvényeznie az igazgató felé , hogy magántanulói státuszba léphess. A magántanulásnak semmilyen költsége nincs. Az igazgató köteles elfogadni a kérelmed igyanis törvényben rögzített , hohy minden tanuló lehet magántanuló.
2015. szept. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. szept. 7. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!