Mire elég 380-400 pont?

Figyelt kérdés
Ahogy számolom kb ennyim lesz érettségi után, hova vennének fel ennyi ponttal? Fogalmam sincs, mit tanuljak tovább főiskolán..tippeket tudtok adni?

2015. szept. 9. 19:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az mindegy, ha nem szereted akkor ne menj infora
2015. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Még a gazdaságinfón gondolkodtam, de egyébként semmi ötletem, sehova se elég ennyi pont, csak reál dolgokhoz, azokban meg nem vagyok valami jó. Hát akkor ez van, megszívtam :D
2015. szept. 10. 18:04
 13/14 anonim ***** válasza:

felvin van egy olyan teszt ami megmutatja,hogy milyen szakok illenek hozzád.

380-400ponttal azért elég sok helyre el tudsz menni.

és ilyen mentalitást fejezd be,hogy onnan úgyis sokan kibuknak. ha érdekel valami akkor nagyobb eséllyel veszed az akadályokat. aki csak azért megy egyetemre hogy legyen vmi papírja meg az menő,az tényleg nagy eséllyel nem végzi el. de aki azért megy,mert érdekli a dolog és azzal szeretne foglalkozni,annak van motiváció bőven.szóval találj olyat ami érdekel. és ha nem szereted az infót,ne menj olyan szakra!!!!!!

engem se érdekel felhasználó szintnél mélyebben..nem is megyek olyan helyre tanulni mert kibuknék 1000%

2015. szept. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Belinkeled ezt a felvis tesztet, hogy melyik szak illik hozzám?
2015. szept. 14. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!