Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen irányban tanuljak...

Milyen irányban tanuljak tovább? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az alábbi dolgok érdekelnek: idegen nyelvek (leginkább az angol), szeretek szerepelni, kiállni mások elè ès előadni, irányítani ès szervezni, prezentációkat és beszámolókat készíteni, emberekkel foglalkozni, elsősorban irányítani őket. Részben érdekel a matematika és a történelem, de ezek nem a kedvenceim, csak jó vagyok belőlük is.


Amik egyáltalán nem èrdekelnek: természettudományok, mezőgazdaság, műszaki és informatikai dolgok, művészeti ágak


Tanulós fajta vagyok, szóval a sok tananyag nem okoz gondot, mindig is kitűnő voltam.


Ötletek?


2015. okt. 5. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Közgazdaságtan jónak tűnhet. Pécsett pl. van gazdálkodás és menedzsment angol nyelven, elég értékes diploma.

(Bár nem tudom, hogy mennyire opció nálad az önköltséges képzés. Sajnos csak nagyon kevés állami hely van, idén is 3 db volt, és a minimum ponthatár - központilag előre meghatározott - is 465 volt.)

2015. okt. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szoftverfejlesztés? Projekt menedzserként keményen is keresnél.
2015. okt. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: igen, megfordult a fejemben, csak az önköltség tart vissza.

Masodik: nem szeretem sajnos az informatikát

2015. okt. 5. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!