Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Véleményekre lennék kíváncsi....

Véleményekre lennék kíváncsi. Szerintetek öreg lennék 22-23 évesen elkezdeni az egyetemet nappali tagozaton? Illetve nagyon ciki lenne 23 évesen koleszba menni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most 21 éves koromra sikerült eldöntenem hogy mit szeretnék csinálni. Eddig elvégeztem egy 2 éves okj logisztikai tanfolyamot, majd utána dolgozni szerettem volna ebben a szakmában, voltam is állás interjúkon de nem engem választottak. gy tovább tanulok most kereskedelmi logisztika felsőfokú szakképzésben. Most döntöttem el hogy m szeretnék lenni. Jövőre elkezdem a gazdálkodási és menedzsment szakot, illetve 23 évesen az Eltén szeretném elkezdeni a jogi kart.Természetesen diákmunkák mellett vállalnám, mnt ahogy most is csinálom. A kérdésem az lenne, hogy nagyon öreg lennék már ehhez? Nem fognak kinézni hogy akkor kezdem az egyetemet amikor már mások végeznek? Nem lennék öreg 22-23 évesen gólyatáborhoz,kollégiumhoz, gólyabálhoz? Aggódok nagyon :(


A válaszokat előre s köszönöm! :)



2015. okt. 9. 10:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Amíg tudsz, és van arra lehetőség hogy menj egyetemre..és érdekel is, akkor menj! :))
2016. márc. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!