Továbbtanulás? Megéri?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Még csak 10.-es gimnazista vagyok, de már emelt óraszámban tanulom a bioszt és a kémiát. A kémiát nagyon szeretem és érdekel is, viszont csak 3-4 az átlagom. A bioszt nem szeretem és nem is érdekel (bár az átlagom itt is 3-4). Amit viszont nagyon-nagyon szeretek az a matek. Szívesen felvenném a matekot fakultációnak, de az osztálytársaim (akik emelt matekot tanulnak) azt mondják, hogy nagyon nehéz, nem fogom bírni.

A kérdésem az lenne, hogy érdemes-e emelt matek érettségit tenni rosszabb eredménnyel vagy inkább egy közép matek jobb eredménnyel?

A másik kérdésem, hogy szerintetek 3-4 kémia átlaggal közép kémiát bírni fogom?

Köszönöm.


2015. nov. 2. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Hova akarsz tovább tanulni? Ez alapjaiban meghatározza,hogy miből és milyen szinten érdemes menni. Azt pedig, hogy mire vagy képes, ne a haverok döntsék el, már bocs. Te tudod mit akarsz és mit teszel meg érte.
2015. nov. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Épp csak arról nem beszéltünk, hogy hol akarsz továbbtanulni, mik a tervek? Mert nyilván ettől függ, milyen faktot választasz.


Mindenesetre kapd össze magad, mert olyan tárgyból ne legyél 3-4-es, ami érdekel és még szereted is. Akkor milyen a többi?

2015. nov. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ez is probléma, hogy nem tudom, hogy hova akarok menni. Gondolkoztam a matektanárin, csak hát nem tudom, hogy bírnám-e.

Amúgy a többi tantárgyból 4-5 átlagom van.

2015. nov. 2. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!