Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetnék filmszínész?

Hogyan lehetnék filmszínész?

Figyelt kérdés
Egy 17 éves gimnazista fiú vagyok. Bár még csak 9.osztályba járok mégis sokat gondolkodom a jövőmön. Életem során már sokan mondták nekem hogy jó színész lennék. Egy sport/média tagozatos iskolába járok média tagozatra. Az iskolánk kis videókat és reklám filmeket szokott készíteni minden évben egy szállodának amiben idén úgydöntött a média tanár hogy szerepelhetek színészként mivel a tavalyi videóben remek alakítást nyújtottam. Bár a családi vállalkozás a jog felé húz a szívem mégis a színészet felé. Nem híres szeretnék lenni,csak színészkedni mert szeretem nagyon még így is hogy nem volt benne eddig hatalmas tapasztalatom. Kedvenc hobbim a filmnézés legyen az bármilyen típusu pl: horror,romantikus,akció vagy vigjáték. Ha az időm engedi akar 3 filmet is megnézek egy huzamban mert imádom őket es olyan mintha megértenének. Tisztában vagyok az előnyeivel és hátrányaival is. Tudom hogy csak 3 év múlva végzem majd el a gimnáziumot de nem tudom hogy hova kéne felvételiznem ha ténleg filmszínészettel szeretnék foglalkozni esetleg a színiakadémiára vagy hova? A másik dolog az hogy a családom nem tud erről hogy színész szeretnék lenni mivel ők inkább azt akarnák hogy jogra menjek. Aggódom emiatt is hogy mi legyen vagy az eszemre vagy a szívemre hallgatok vagy hogyan? Esetleg tudtok olyan tantárgyat vagy tantárgyakat amelyek fontosak a színészethez vagy van e egyáltalán? A harmadik dolog az az hogy matekból felvagyok mentve így csak az alapok mennek belőle és szerintem nem szükséges nagyon a matek a színészethez de hátha ti tudjátok? Az angol nyelvet szinte anyanyelvi szinten beszélem mivel apukám indiai így az angollal nőttem fel,éltem már Amerikában is,voltam nyelvielőkészítős így ez megy csak fejlesztem még a jövőmre. Nem tudom hogy kivisz-e ez az út külföldre vagy sem majd meglátjuk én hajlandó vagyok érte sok mindent megtenni és próbálom megoldani a problémákat is főleg ezt a családosat meg megtudni a válaszokat a tovább tanulásra. Hátha elérem a célomat/álmomat. Köszönöm előre a segítséget és a válaszokat.

2015. nov. 3. 19:01
 1/1 anonim válasza:
Szerintem nagyon nézd "úgymond" a híreket vagy különböző oldalakat ,hogy statisztákat vesznek el még ha pár mondat is... Meg lehet hogy nem Magyarországon kéne majd ezzel próbálkozni. Remélem segítettem és sok szerencsét a jövőbeli karrieredhez! :D
2015. nov. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!