Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szaisztok! -16 éves vagyok...

K Patrik kérdése:

Szaisztok! -16 éves vagyok szakácsnak tanulok másfél év és végzek, utána megyek érettségire ami ugye 2 év és a kérdésem hogy színészeti fő iskolára vagy egyetemre érdemesebb menni?

Figyelt kérdés
(Mert színész szeretnék lenni). (A szakma csak ilyen biztosításként kell hogy dolgozzak érettségi mellett, meg hát ha kimegyek külföldre jó ha van szakma amiből össze tudok szedni valamennyi pénzt, , mert ugye színészként hiába vagyok jó nem fognak rögtön milliókat adni külföldön sem)! Tehát a kérdésem hogy milyen színészeti főiskolák/egyetemek vannak, , azon belül elvárások hány évig tart stb!
2015. nov. 7. 22:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!