Hol vehetek részt Cisco tanfolyamjain?

Figyelt kérdés

A Cisconak van egy Cisco Akadémia nevű kezdeményezése, mely során (hazánkban is) rengeteg tanfolyamot indítanak, természetesen horrorisztikus áron. Diák vagyok, és úgy tudom, hogy ebben az esetben az iskoláknál ingyen (vagy legalábbis valamilyen kedvezményes áron) elvégezhetem ezt a tanfolyamot. Sajnos az én iskolámban nincs erre lehetőség, azonban Pesten, például az UMSZKI-ban úgy tudom, hogy van.

Az iránt érdeklődnék, hogy mondjuk egy olyan intézményben aminek nem vagyok a tanulója elvégezhetem a tanfolyamot? Esetleg tudtok olyan intézményt mondani, ahol diákok számára oktatnak ilyesmit?



2015. nov. 15. 19:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia ha komolyabban érdekel írj privátot. De leírom, hogy ha tudsz angolul egy éppen hogy középfokon akkor magadtól is megtanulhatod. Sőt manapság már ez a divat. Vannak fórumok ahol segíthetnek, az oktató anyag nagyon nagyon jó, szerintem a legtöbb tanártól jobb. Magadtól fél év alatt megtanulhatod, és levizsgázhatsz. Persze pénzbe kerül a vizsga. Szerintem iskola keretek között nem tudod ingyen megkapni csak ha olyan az iskola ahol alapból tanítják és vizsgáztatnak belőle.
2015. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!