Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Cisco CCNA mennyire számít...

A Cisco CCNA mennyire számít jó képesítésnek?

Figyelt kérdés

2015. nov. 16. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is. Ha elvégzed mind a négy szemesztert de csak ha hármat még akkor is nagyon jó. Én is ezt tanulom az iskolában. Nekem a végén lesz okj vizsga is. De ha csak a papírok vannak meg akkor is nagyon jónak számít.
2015. nov. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hogy agyjak kicsit komolyabb választ is. Általában rendszergazda képzés mellé tanítják. Sokszor a tanár se ért hozzá és elavult az anyag. Én Angolul tanulom a legfrissebbet. A vizsga is angol.


Ha megszerzed valóban jó képesítés! De! Ez a szakma nem olyan, hogy elvégzed hátradőlsz aztán buli van hátradőlsz dől a lé.


Bizony ha akarsz fejlődni akkor még csak most fog kezdődni a tanulás. Nem kell kemény tanulásra gondolni, de a CCNA kb annyit jelent, hogy jó elismerjük tudod mi az a hálózat láttál már routert. Szóval munka közben mellett is folyamatosan fejlődni tanulni kell. És akkor durva fizetéseket érhetsz el. Egy mezei rendszergazda posztban pedig ott rohad meg az ember kb minimálbér szinten. Szóval tanuld csak a cisco-t jó szakma.

2015. dec. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!