Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pázmányosok, melyiket ajánlaná...

Pázmányosok, melyiket ajánlanátok : régészet, történelem vagy szlavisztika?

Figyelt kérdés

Most teszem le az angol középfokot, így kicsit elbizonytalanodtam, hogy elég-e ennyi ezekre a szakokra, meg hogy megéri-e például a történelem, vagy pedig nagyon nehéz vizsgázni belőle?

Illetve van, hogy Piliscsabán reggel 8 tájában vannak óráitok? Ha igen, akkor inább hagyom ezt a helyet, mert innen az életben nem érek ki oda, ahol most lakom Budapesten..

Régészetnél meg a sok, gyakran több hetes utazás ijesztett meg...igaz, hogy kötelező külföldre menni ásni?

Szlavisztikától meg azért tartok, mert úgy hallottam, hogy már az adott nyelven lesz az irodalom meg a filmművészet meg hasonlók és úgy nem igazán köt le ez a terület, viszont látom, hogy igény van rá.


Államira mennék, tudni szeretném, hogy mitől mit várhatok, mire készüljek, mert nem szeretnék kibukni, nem tehetem meg az anyagi helyzetünk miatt.


Köszönöm!



2015. dec. 28. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj inkább a Károlyira
2017. ápr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!