Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit érdemes csinálni/megnézni...

Mit érdemes csinálni/megnézni 3-4 nap alatt Barcelonában szeptemberben?

Figyelt kérdés

Megyek meccsre (omg *-*), és még 3 napot ott leszünk. Amikre én gondoltam eddig: La Boqueira, La Rambla, tengerpart (remélhetőleg akkor még lehet fürdeni benne), Camp Nou csak stadiontúra és múzeum, Sagrada Família.

Ha valaki esetleg tud valami olyat, ami nem annyira népszerű, vagy saját tapasztalatból valamit, azt írja le. :)


17/L és apámmal megyek (+a többi emberrel, akik befizettek rá)



2015. aug. 2. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Park Güell
2015. aug. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tibidabo, gotikus negyed and so on
2015. aug. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, miket szeretnétek csinálni. Ha szeretitek a vidámparkokat, menjetek el Port Aventurába (Barcelonától 50 km-re). Mi tavaly voltunk, hatalmas élmény! És a Sagrada Familia valóban jó ötlet, csodaszép. Ha a toronyba is fel szeretnétek menni akkor hamarabb menjetek oda, mert mire mi odaértünk (4-5 körül?!) már elfogytak oda a jegyek.
2015. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
táncoló szökőkút (ide asszem csak este 9-től érdemes menni, mert a szökőkút akkor kezd el zenélni meg "táncolni")
2015. aug. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 huszti panna válasza:
a ˝Park güellt mindenféle képen!még van egy kilátó! huuh nemtudom a nevét, egy fehér magas nagyon szép a kilátás, rálátsz egész Barcelonára! Jó szórakozást! (lehet későn írok, bocsi) én is voltam már ott valami iszonyat szép!
2015. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Monjuic, nem? :) Amúgy köszi mindnekinek. :D Bár ezekre már én is gondoltam, csak attól "féltem", hogy túl történelmi. De változott a terv. 5 napot maradunk, amiből az utolsó előtti a meccs. :) Szept. 20.
2015. aug. 18. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!