Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik mennyire nehéz? Mennyir...

Melyik mennyire nehéz? Mennyire magolósak, mennyire kell a matek? Ha elvégzem, milyenek az elhelyezkedési lehetőségek? És a fizetés? Gazdaságinformatikus, programtervező informatikus, orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus.

Figyelt kérdés
Nemsokára be kell adni a jelentkezést,az első helyem már megvan,viszont fogalmam sincs hogy ezek közül melyiket jelöljem meg ,olvastam róluk,de ahány oldalon olvasom,annyi helyen mást és mást ír,ezért elsősorban tapasztalatokra lennék kíváncsi :)

2016. jan. 18. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nehezek. Ezért végeznek kevesen. Eléggé magolós, de több a megértendős. A magolással az a baj, hogy rövid távú memóriát erősíti. A megértés, meg a gondolkodásmódot mélyíti el. Sok gyakorlás meg kézség szintűvé teszi a tudást. És az utóbbi kettő hosszabb időbe telhet, mint az első, de maradandóbb is. Fizetés: 250-350 bruttó kezdő az első kettőnél, ami két éven belül 1.5szerződik, ha hajlandó vagy céget váltani és nem ragaszkodsz a kényelemhez, hanem újra küzdesz a pozikért.
2016. jan. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ :) te melyiket ajánlanád ezek közül? Igazából első helyre ELTE gyógypedagógiát jelölöm meg,ami kb ég és föld viszonyban van ezekkel,de humán ágon nem találtam mást ami ezen kívül szóba jöhet..:) ami érdekel az az informatika,a biológia(genetika,környezet) és a magyar(magyar szak és tanár/tanító kizárt)
2016. jan. 18. 22:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Én csak azt toltam, amiből jó voltam. Így választottam. És bejött.

Ezt tudom ajánlani, de nem tudom, miben vagy jó - ezt magadnak kéne tudni, vagy a tanáraidnak (bár azok sem a pénzért tanítanak).

2016. jan. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!