Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A bgf-es hallgatók többsége...

A bgf-es hallgatók többsége időben elvégzi a sulit? Vannak olyanok akik feladják?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz elvégezni?

2016. jan. 20. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Sztem a tobbsege nem vegez idoben, mivel alapbol sztem tobb ember kerul be, mint amennyi kene...


Sokan feladjak, sztem az elsosoknek a fele tuti lemorzsolodik mar az elso evben, es onnantol is felevente kb harmadolodik a tarsasag...


De sztem ez nem azert van mert nehez lenne


Nyilvan relativ h milyen nehez, sztem nem nehez, ha bejarsz az orakra, van egy kis eszed, es szorgalmas vagy. Sose tanultam szet magam, vizsgaidoszakban se, napi par oranal tobbet nem is tudok tanulni.


Es ha minden igaz 1 ev mulva diplomaz, minden csuszas nelkul. (Penzugy es szamvitel)

2016. jan. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Diplomazok* :)
2016. jan. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!