Orvosi egyetem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek lehetséges közgazdasági középből, orvosi egyetemre bejutni?

Eleinte közgazdaságtannal akartam foglalkozni, de rájöttem hogy nem az én világom...

Szerintetek lehetséges, hogy érettségi után felvételt nyerjek egy orvosi egyetemre?



2016. jan. 22. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges. Emelt biológia és emelt kémia vagy fizika érettségi kell hozzá.

Sokat kell tanulni és akkor bejutsz.

2016. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha megvan a megfelelő pontszámod, bárhonnan lehetséges.
2016. jan. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze. Ismerek olyat, aki idegenforgalmi szakközépből ment orvosira, ma sebészeten rezidens.
2016. jan. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is közgazdasági szakközépiskolába járok és én is orvos szeretnék lenni. Amit javasolhatok, mivel nem tanítják olyan óraszámban és mélységben a biológiát,kémiát,fizikát(legalábbis nálunk nem), az az hogy vagy menj külön tanárhoz vagy pedig meg kell próbálni az egyik gimnáziumba vendégtanulói jogot kérni, hogy majd a faktokra bejárhass. Nekem az utóbbi nem sikerült, mivel a faktok időpontjában nekem még óráim voltak, ezért külön tanárhoz járok. Ha van kérdésed írj. :)
2016. jan. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!