Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 9. osztályos gimis vagyok....

9. osztályos gimis vagyok. Eddig 4-5-ös tanuló voltam, most bejött fizikából és matekból egy 1-es, és nem valami jól állok. Mindenki ront a 8. -hoz képest?

Figyelt kérdés
2015. dec. 15. 21:12
 1/2 anonim válasza:
A legtöbben igen, főleg, ha 8. Utan mentek át gimibe
2015. dec. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha valamire rájöttem a 12 év közoktatás alatt, hogy a jegyek nem jelentenek semmit.


Ha egyest kaptál, akkor azért érzi is az ember tudása labilitását, felesleges megkoronázni ezt még egy méretes karóval is.

Ha viszont ötöst kaptál, mert szökő évente még a leghülyébb is kap ötöst, az nem jelenti azt, hogy hátradőlhetsz, mert oké, azt a témát pont tudtad, te átlagban még nem mindet így.


Én azt javaslom ne görcsölj rá túlságosan a területekre amik nem érdeklek, amikkel azonban szeretnél valamit kezdeni azokból kezd el az önképzésedet.

Rengeteg feladatgyűjtemény van minden tárgyból, azokból érdemes dolgozni.

A lényeg a rendszeresség. Napi 5 feladat matekból egy hét alatt 35 egy hónap alatt 140, egy tanév alatt 1400 feladat. Na most a vastag érettségi felkészítő feladatgyűjteményedben (a 4 éves anyag + emelt szint) kb 800 feladat van összesen.


Na ennyit számít a rendszeresség.


Ha nem tudod mi érdekel, a reál tantárgyakkal és a nyelvekkel mindig érdemes tölteni az időt.

2015. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!