Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Meddig lehet változtatni,...

Meddig lehet változtatni, hogy melyik nyelv és melyik természettudományos tantárgy jegyeit akarom beszámítani?

Figyelt kérdés

E-felvételi

Ugye nem tudom még megjósolni, hogy hányas leszek idén angolból vagy németből, ezért így ezt nem tudom még eldönteni.

De ezt lehet majd még változtatni 15 után is, ugye?



2016. febr. 13. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
A rendszer automatikusan a felvételiző számára a legkedvezőbb módon számolja ki a pontokat.
2016. febr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha megkapod a bizonyítványod, feltöltöd a felvire, és ahogy az előttem szóló is írja, azt számítják be, amelyikkel jobban jössz ki. Pl az angolod 4-es, a németed 5-ös, akkor a németet fogják számítani.
2016. febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!